شرایط کارگاه خانوادگی چیست؟

0

سلام.بنده مدت ۳۰سال در باشگاه بدنسازی پیش برادرم بعنوان دفتردارونظافت چی مشغول به کاربوده و درحال حاظربدون هیچ دلیلی اخراج کرده وبعدازیکسال که شکایت کردم تازه میگن کارگاه خانوادگی هسته و چیزی تعلق نمی گیره.درصورتی که مدت ۵سال هم قرارداد رسمی اداره کار دارم با ایشون .راهنمایی کنین

1
0

سلام
همانطور که خودتان فرمودید در کارگاه برادرتان مشغول به کار بودید لذا مشمول قانون کار هستید و صرفا کارگاههایی که خویشاوندان نسبی درجه 1 از طبقه اول در آن مشغول به کار باشند (مثلا به کارفرمایی پدر یا مادر) مشمول ماده 188 قانون کار و کارگاه خانوادگی هستند.
شما همچنین جهت اطلاعات تکمیلی میتوانید پست زیر را مطالعه کنید.
https://www.kar-tamin.ir/%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f

دکمه بازگشت به بالا