جستجو کردن
دسته‌بندی‌ها
همه چیز در خصوص قرارداد کار

وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات

وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات: ممکن است بارها در موضوعات مرتبط با حوزه تامین اجتماعی دچار اشکال و اشتباه شده باشید، گاهی اشتباهات ما در این حوزه که ناشی از عدم آشنایی ما با قوانین و بخشنامه‌های فراوان تامین اجتماعی می‌باشد ممکن است خسارات زیادی ببیار بیاورد.

در این مقاله قصد دارم به شما در مورد وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات اطلاعاتی ارائه دهم.

اگر بدهی برای شما صادر شده و قصد اعتراض به آن را دارید، حتما با وکیل تامین اجتماعی که دارای تجربه و دانش مناسبی است تماس بگیرید.

در واقع وکیل تامین اجتماعی شخصی است آگاه به قوانین و بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های این سازمان که دائما در حال تغییر و به روز رسانی هستند.

آیین دادرسی کار

وکیل متخصص در حوزه تامین اجتماعی علاوه بر آشنایی با قوانین تامین اجتماعی باید تجربه مناسب و کافی در این حوزه داشته باشد.

حتی آشنایی با مجموعه قوانین و دستورالعمل‌های مربوطه هم بدون تجربه و آشنایی با فرایندهای مرتبط با موضوع شما، نمیتواند کارساز و راه گشا باشد.

به همین منظور ما در این مجموعه با ارائه بهترین و تخصصی‌ترین راهکارهه به شما کمک میکنیم تا مسائل خود را به راحتی حل و فصل نموده و کمترین هزینه را متحمل شوید.

این مجموعه و وکیل تامین اجتماعی مجرب آن در حوزه تشخیص مطالبات تامین اجتماعی، اعتراض به مطالبات سازمان و نحوه شرکت در جلسات و تهیه لایحه دفاعیه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ما از صفر تا ۱۰۰ را کنار شما خواهیم بود.

بدهی های اعلامی توسط سازمان تامین اجتماعی معمولا به ۳ دلیل اصلی ایجاد می‌شوند.

این بدهی ها را به ترتیب در ذیل برایتان عنوان خواهم نمود تا در صورت نیاز با وکیل تامین اجتماعی ارتباط برقرار نموده و هزینه‌های ناشی از عدم تهیه لایحه دفاعیه صحیح را به حداقل برسانیم.

۱. بدهی ناشی از حسابرسی/بازرسی دفاتر قانونی شرکت:

در برخی موارد حسابرسان سازمان تامین اجتماعی بعد از مراجعه به شرکت‌ها و بررسی دفاتر آنها اقدام به مشمول نمودن هزینه‌هایی می‌نمایند که مشمول حق بیمه نیستند.

بعد از مشمول نمودن هزینه‌ها توسط حسابرس بدهی به شرکت اعلام میشود و شرکت میتواند به بدهی مربوطه اعتراض نماید.

وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات 1

در این مرحله و پس از اعتراض میتوانید به وکیل ارشد تامین اجتماعی مراجعع نمایید تا نسبت به بررسی گزارش حسابرسی شما اقدام نموده و در صورت امکان نسبت به تهیه لایحه دفاعیه شرکت شما اقدام نماید و بدهی شما را کاهش دهد.

و البته هیات های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی در دو مرحله بدوی و تجدیدنظر تشکیل میشود که ما در هر دو مرحله شما را توسط وکیل تامین اجتماعی همراهی می نماییم.

۲. بدهی ناشی از عقد قرارداد انجام کار (پیمان)

در برخی موارد بدهی هایی ناشی از عقد پیمان یا قرارداد کاری میان دو شخص حقیقی و یا حقوقی ایجاد خواهد شد، تنوع این قبیل از قراردادها و قوانین و بخشنامه‌های مربوطه بسیار زیاد بوده و اغلب نا آشنایی و نبود تجربه در خصوص لایحه نویسی باعث میشود حق بیمه ناعادلانه‌ و خارج از قوانین ایجاد شود.

استعفا و اتمام همه چیز در مورد خاتمه قرارداد كار

بنابراین وکیل تامین اجتماعی در این حوزه میتواند شما را راهنمایی و از مرحله اعتراض اولیه تا صدور رای هیات‌های تجدید نظر همراه شما بوده و شما را یاری دهد.

در این موارد به وکیل تامین اجتماعی مجرب و آشنا با هیات‌های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی نیاز دارید.

۳.بدهی ناشی از بازرسی کارگاه/عدم ارسال لیست حق بیمه

گاهی پیش می‌آید که به دلیل عدم ارسال لیست افراد شاغل در کارگاه بدهی ایجاد شود و گاهی نیز به دلیل بازرسی ها و شرایط مختلف، اما این قبیل بدهی‌ها علی رغم سادگی ظاهری پیچیدگی باطنی داشته و یک نکته ریز می تواند نتیجه رای هیات‌های تشخیص مطالبات را از این رو به آن رو کند و کلا نتیجه را تغییر دهد.

بنابراین اگر از این قبیل بدهی‌ها برایتان صادر شده و قصد اعتراض به آن را دارید حتما در اولین فرصت پس از اعتراض به وکیل ارشد در حوزه تامین اجتماعی مراجعه کنید و دقت کنید وکیلتان کاملا با حوزه آشنا باشد و از تجربه کافی برخوردار باشد.

وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات 2

وکیل تامین اجتماعی باید دارای تجربه باشد و مشاوری کارکشته تا بتواند راهگشای مشکلات شما باشد.

یک وکیل متخصص باید دارای سابقه و آشنایی با هیات‌های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی باشد.

در چه مواردی به وکیل تامین اجتماعی نیاز داریم؟

تقریبا در تمامی اوقات ولی وقتی بدهی به شما ابلاغ میشود بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تامین اجتماعی مجرب و متخصص صحبت کنید تا در صورتی که امکان کاهش بدهی و کسر آن را داشته باشد به شما اعلام نماید تا با ارائه اسناد و مدارک بتوانید نسبت به کاهش و یا حذف کلی بدهی اقدام نمایید.

بنابراین وکیل تامین اجتماعی میتواند با راهنمایی شما باعث شود تا هزینه‌های شما بسیار کاهش یافته و منابع شرکت شما بیهوده مصرف نگردد.

وکیل تامین اجتماعی + مشاور مجرب + هیات تشخیص مطالبات 3

وکیل تامین اجتماعی، وکیل مجرب یا مشاور مجرب می باشد که در هر مرحله‌ای به آن نیاز دارید، با کوچکترین تغییرات در نحوه حسابرسی، نگارش قراردادهای پیمانکاری و یا لیست های ارسالی میتوانید از میلیون‌ها تومان هزینه و جریمه بیهوده جلوگیری کرده و مبلغ نجات یافته را در جهت توسعه کسب و کار خود مصرف نمایید.

در این مجموعه ما به شما مشاوره‌های لازم جهت انجام امور تامین اجتماعی را خواهیم داد. برای همکاری با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شما منتقل می شوید...